نشت یابی تهران

هر ساختمان مسکونی و اداری بی شک لوله کشی شده است. این لوله ها برای آب و فاضلاب استفاده می شود. لوله های ساختمان به دو صورت در ساختمان کار می شود.

یکسری از لوله ها از روی ساختمان کار می شود اما برای زیبایی ساختمان تازگی لوله کشی از داخل ساختمان انجام می شود.

وقتی لوله ها داخل ساختمان کار شود اگر ترکیدگی داشته باشد برای تشخیص آن باید از یک دستگاه استفاده کرد.

نشت یابی لوله ها یک تخصص به شمار می رود. برای تشخیص محل نشت از دستگاه هایی مخصوص استفاده خواهد شد. وقتی لوله ای نشت می کند از نم و رطوبت روی کف و دیوار تقریبا قابل تشخیص است. نشت یابی تهران

هر زمان در قبض آب مصرفی خود متوجه افزایش قیمت شدید بدون شک به این فکر کنید که احتمال دارد نشت و ترکیدگی داخلی باعث این موضوع شده باشد.

به جز لوله های آب و فاضلاب لوله های آب شوفاژ نیز امکان نشت و ترکیدگی را دارد. برای تشخیص این لوله ها هم باید از سیستم نشت یابی استفاده و بهره برد.

نشت یابی تهران-alborztasisat-ir

نشت یابی تهران وب سایت البرز تاسیسات

از نشت یابی در مکان ها و فضاهای مختلفی می توان استفاده کرد. از دیگر مکان هایی که در آن می توان از این خدمات استفاده کرد موتورخانه و پکیج است.

برای تشخیص این ترکیدگی ها باید از دستگاهی استفاده کرد. این دستگاه صدایی که نتیجه جریان آب  که هنگام شکستگی یا ترکیدگی لوله آب است را با استفاده از یک گیرنده که در سطح ساختمان مانند کف حمام، کف آشپزخانه، دیوارها، سرویس بهداشتی و … قرار داده می شود کار می کند. نشت یابی تهران

صدای ایجاد شده با این دستگاه محل دقیق ترکیدگی و نشت را قابل تشخیص خواهد کرد. این نوع تشخیص ترکیدگی لوله بدون خراب کردن کل ساختمان عیب یابی صورت می گیرد.

نشت یابی تهران-alborztasisat-ir

لازم به ذکر است جنس لوله و میزان ترکیدگی لوله و فشار آب در عیب یابی با دستگاه موثر است. در ضمن ترکیدگی باید به گونه ای باشد که صدای نشت آب به دستگاه برسد. نشت یابی تهران
نشت یابی مزایا و فواید مختلفی را دارد. یکی از بزرگترین مزیت های دستگاه نشت یابی پیدا کردن محل ترکیدگی لوله بدون تخریب و کندن محل است. این مساله دارای اهمیت فراوانی است.

در این مزیت یک مزیت نهفته نیز وجود دارد که هزینه بازسازی محل از هزینه ها کسر خواهد شد. هزینه تشخیص ترکیدگی لوله به وسیله نشت یابی با توجه به جنس لوله متفاوت است.

سایت تبلیغاتی : آرمیتیس

درباره armitis1_mosta

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

میخوای 10 درصد تخفیف بگیری؟
ایمیلت رو وارد کن تا 10 درصد تخفیف بگیری
Your Information will never be shared with any third party.