لوله بازکنی

لوله بازکنی

برای همه پیش آمده که لوله های آشپزخانه، حمام، دستشویی و … دچار گرفتگی شده باشد. در این زمان حتما باید برای گرفتگی اقدام کرد.
برای رفع گرفتگی لوله باید از ابزاری استفاده کرد. برای این کار می‌توان از مایع لوله بازکنی، اسید لوله بازکنی، پودر لوله بازکنی، فنر لوله بازکنی، لوله بازکن خانگی، لوله بازکن شیمیایی، لوله بازکن اسیدی و دستگاه لوله بازکنی استفاده کرد.هر یک از این مواد برای باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب کاربرد دارند. اگر گرفتگی شدید باشد این مواد اصلا کارساز نیستند.

لوله بازکنی

مواد و اسیدهای لوله باز کنی برای رفع گرفتگی‌های ضعیف مناسب است. گرفتگی‌هایی که علت آنها مواد زائد، مواد خوراکی، مو، چربی، آشغال و… باشد با اسیدهای لوله بازکنی ضعیف رفع خواهد شد.
اگر علت گرفتگی خاک یا رسوبات باشد که با گذشت زمان هم سخت شده‌ است دیگر نمی توان با اسید ضعیف به رفع گرفتگی لوله اقدام کرد. در این حالت حتما باید از لوله بازکن ‌های سخت استفاده کرد. لوله بازکن سخت یعنی ابزار های لوله بازکنی که گرفتگی‌ های سخت لوله فاضلاب را باز خواهد کرد.

پیش از دستگاه لوله بازکنی

پیش از آنکه دستگاه لوله بازکنی ساخته شود شرکت های لوله باز کنی و دیگر افراد برای باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب از فنر لوله باز کنی به همراه دریل استفاده می‌کردند. فنر لوله باز کنی را به سر دریل بسته و اقدام به باز کردن گرفتگی لوله می‌کردند.
مشکل این کار در این بود که سرعت دریل زیاد بود و فنر نیز محافظی نداشت. با حرکت سریع دریل فنر به سرعت می چرخید و به اطراف برخود می‌کرد. با ساخت دستگاه لوله بازکنی این مشکل حل شد. دستگاه لوله بازکنی به راحتی و بدون خطر، گرفتگی لوله فاضلاب را باز می‌کرد.

فواید دستگاه لوله بازکنی

دستگاه لوله بازکنی ابزاری مناسب برای باز کردن گرفتگی‌ های سخت لوله فاضلاب است. دستگاه لوله باز کنی با ساختار مناسب خود کار بازکردن لوله  را بسیار آسان کرده است. این دستگاه  به صورت کلی از موتور و فنر تشکیل شده است.
موتور، نیروی محرکه دستگاه را تامین می‌کند و فنر، نیروی باز کننده را بر گرفتگی‌ ها وارد می‌کند. علت استفاده از فنر در دستگاه لوله بازکنی، منعطف بودن آن است.
دستگاه لوله بازکنی فواید بسیاری دارد. اولین فایده آن کوچک و قابل حمل بودن آن است. این دستگاه با برق شهری کار می کند که فایده دوم آن به شمار می رود. باز کننده گرفتگی های سخت سومین فایده این وسیله است. از دیگر فواید آن باید به سر فنرهای مختلف آن اشاره کرد.

فواید دستگاه لوله بازکنی

روش کار دستگاه

دستگاه لوله باز کنی را به برق متصل کنید. سرفنر مورد نظر را به سرفنر دستگاه لوله باز کنی وصل کنید. بعد فنر دستگاه را به آرامی از محفظه مخصوص فنر که روی دستگاه لوله باز کنی قرار گرفته است خارج کرده و وارد لوله فاضلابی که دچار گرفتگی شده است باید کرد. سپس کلید «روشن» دستگاه لوله باز کنی را فشار می‌دهید.

شرکت البرز تاسیسات با دارا بودن نیروهای مستعد و توانا خدمات لوله بازکنی در سراسر شهرستان شهریار و غرب تهران را برای شما انجام خواهد داد.

 

توسعه توسط سایت سئورب انجام شده است

میخوای 10 درصد تخفیف بگیری؟
ایمیلت رو وارد کن تا 10 درصد تخفیف بگیری
Your Information will never be shared with any third party.