لایروبی چاه

بازدید کنندگان وب سایت البرز تاسیسات سلام. آیا در ارتباط با لایروبی چاه اطلاعاتی دارید؟ برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید… چاه فاضلاب هر چند وقت یک بار پر می شود. این مساله یکی از مشکلات وجود چاه است. وقتی این اتفاق پیش می آید یک راه وجود خواهد داشت. شما با حفر چاه جدید مشکلات خود را نمی توانید حل کنید. این مشکل فقط با لایه روبی حل خواهد شد.

با لایه روبی شما در وقت و هزینه های خود صرفه جویی خواهید کرد. این راه حل چاه فاضلاب منزل شما را به همان چاه روز اول تبدیل خواهد کرد. با لایه روبی، دوره و زمان استفاده از چاه بیشتر خواهد شد.

لایروبی چاه - alborztasisat-ir

لایروبی چاه

لایروبی به کاری گفته می شود که خاک، سنگ، رسوبات چسبیده شده به داخل چاه را خارج می کنند. این مواد جامد سبب کم شدن عمر چاه می شود. رسوب زدایی در لایروبی چاه، عملی است که در آن رسوبات دیواره و کف چاه را توسط ابزار مخصوص تراش می دهند.

در اصل باید اینگونه عنوان کرد لایروبی چاه به روشی برای سلامت نگه داشتن چاه فاضلاب نیز اطلاق می شود. این عمل یک بار در زمان حفر چاه نو و دیگر در زمان لایروبی چاه اتفاق می افتد. برای هر خانه ای ممکن است پیش آمده باشد که از توالت، حمام و لوله های فاضلاب وصل شده به چاه بوی زهم و متعفن بیرون زده شود.

این بوی بد گاهی با تحلیه چاه نیز رفع نخواهد شد. معمولا برای برطرف کردن این بوی بد از مواد شوینده اسانس دار و خوشبو استفاده می شود. این کار مدت زمان خیلی کوتاهی شاید مشکل را برطرف کند.

این مشکل با لایروبی چاه توسط شرکت های خدماتی لوله باز کنی و تخلیه چاه ممکن است و  می توانید برای همیشه بدون آسیب رساندن به شبکه فاضلاب ساختمان از شر این بو راحت شوید.

 لایروبی چاه - alborztasisat-ir

چرا لایروبی

وقتی چاه منزل بر اثر بی احتیاطی پر می شود و داخل آن از مواد جامد انباشته می شود پس از تماس با شرکت های تاسیسات همه پیشنهاد تخلیه چاه یا لوله بازکنی داده می شود. در مرحله بعد همه درخواست حفر چاه جدید را دارند. البته اگر موسسه تخلیه چاه جانب انصاف را رعایت کند خودش پیشنهاد لایروبی را خواهد داد.

حفر چاه جدید یک جایگاه و محوطه جدید را می طلبد. این چاه نو باید با چاه قبلی تقریبا 3 متر فاصله داشته باشد. این فاصله خطرهای احتمالی را کاهش می دهد.

هزینه حفر چاه

هزینه حفر چاه نو براساس متراژ چاه است. این کار به نسبت لایروبی هزینه بیشتری را می طلبد. وقتی یک چاه جدید حفر می شود خاک خارج شده از چاه باید به بیرون شهر انتقال یابد. خود این انتقال هزینه فراوانی را می تراشد.

قیمت لایروبی چاه را براساس میزان و حجم لجن و مواد زائدی که از چاه خارج می شود، حساب خواهند کرد. این حساب و کتاب به تعداد نیسان یا خاور حمل کننده مواد زائد بستگی دارد.

سایت تبلیغاتی : آرمیتیس

درباره armitis1_mosta

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

میخوای 10 درصد تخفیف بگیری؟
ایمیلت رو وارد کن تا 10 درصد تخفیف بگیری
Your Information will never be shared with any third party.