درباره ما

تاسیسات ساختمان از نیاز های اساسی و مورد نیاز هر ساختمان است . به زبان دیگر ، تاسیسات ساختمان ، اجزای اساسی و مهم هر ساختمان را تشکیل می دهند .
تاسیسات البرز یکی از پر سابقه ترین شرکت های تاسیسات است . سال ها تجربه در کار تاسیسات ما را به یکی از بهترین تاسیسات کارهای ایران مبدل کرده است.
تخلیه چاه ، لوله بازکنی ، لایروبی چاه و تشخیص ترکیدگی از خدماتی است که موسسه ما به مشتریان ارائه می دهد .

نشت یابی لوله آب، لوله بازکنی، عایق کاری، تخلیه چاه، لایه روبی چاه، کف تراشی چاه، حفر چاه جذبی ،تخلیه سپتینگ مخرن و چربی گیر و ریزش چاه از دیگر خدمات شرکت تاسیساتی البرز تاسیسات است. تمامی این کار ها در این موسسه با بهترین کیفیت انجام می پذیرد.
موسسه خدمات فنی البرز با یک دهه سابقه درخشان آماده باز کردن هر نوع گرفتگی لوله در تمامی نقاط شهرستان شهریار است.
تخلیه چاه با مکنده
تخلیه چاه فاضلاب با پمپ های ساکشن
لایروبی چاه های صنعتی ، چاه خانگی ، چاه آشپزخانه ها و مراکز بزرگ تجاری
حفاری چاه آب و فاضلاب و حفاری کانال های فاضلاب
حفر چاه نو ، حفاری انواع چاه و جای شمع ستون ساختمان
تبدیل چاه کهنه و چاه ریزشی به چاه استاندارد فاضلاب
اجرای سپتیک خانگی و صنعتی ، اجرای استاندارد میله و انبار چاه
اجرای کول گذاری چاه فاضلاب و بهینه سازی بدنه انواع چاه
پیدا کردن محل درب چاه فاضلاب با دستگاه دیجیتال

تمامی نیروهای انسانی که در این مجموعه خدماتی به کار گرفته شده است کاملا به کار خود مسلط هستند . همه نیروها متخصص در رشته ها و تاسیسات و بسیار با تجربه هستند.
تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه های پیشرفته ژاپنی و رفع خرابی و لوله کشی سرد و گرم و آب و فاضلاب در موسسه ما با بهترین کیفیت انجام می پذیرد.
مناطق تحت پوشش
شرکت البرز تاسیسات با در اختیار داشتن استادکار های زبده در سراسر تهران آماده خدمات رسانی ( لوله بازکنی ، تخلیه چاه ، رفع نم و نشت ) به شما عزیزان است .با توجه به اینکه مصرف زیاد آب امری طبیعی بوده به مرور زمان باعث باز شدن بند کاشی و نفوذ آب به کف سرویس ها می انجامد که در این صورت نیز نباید آب به سقف پایین یا دیوارها نفوذ کند.
اگر زیر سازی سرویس ها از بین رفته باشد یا به درستی زیر سازی نشده باشد باعث می شود آب از قیرگونی یا ایزوگام به سقف یا به دیوار اتاق ها نفوذ کند که باعث نم و رطوبت می شود و شرکت خدمات تاسیساتی البرز با نیروی زبده و کارآزموده برای رفع مشکل شما آماده می باشد .
در صورتی که نم و رطوبت حاصل از سرویس ها نباشد و باعث چکیدن آب به پایین یا خیس شدن دیواره ها بیانجامد یا شاید اصلا نم و نشتی در ساختمان وجود نداشته باشد و نشتی در کف ساختمان باشد باعث زیاد شدن قبض آب می شود و شما می خواهید کمترین تخریب و هزینه را بکنید که در این صورت می توانید با تماس با شرکت خدمات فنی و ساختمانی البرز تاسیسات برای چاره کار مشاوره بگرید.

 

میخوای 10 درصد تخفیف بگیری؟
ایمیلت رو وارد کن تا 10 درصد تخفیف بگیری
Your Information will never be shared with any third party.