1. تخلیه چاه حرفه ای در شهریار

آیا می دانستید که انبساط طولی لوله های آب و فاضلاب در گرفتگی چاه تاثیر گذارند و ممکن است که لوله ها گرفته شده و ممکن است نیاز به این باشد تا امر تخلیه چاه انجام پذیرد؟

ابعاد هر قطعه به دمایی که به آن قطعه داده می شود مربوط می گردد. اندازه ی طول قطعه ای که در دمای صفر درجه ی سانتی گراد باشد، طول قطعه که با افزایش یک درجه ی سانتی گراد در واحد طول افزایش پیدا می کند ، تغییر می کند.

توجه کنید که یک قطعه دارای انحنا به همان شکل که مستقیم فرض می شود، افزایش طول پیدا می کند. لذا در چنین شرایطی باید به تغییرات دما با مشخص بودن تلرانسهای روی ابعاد یک جسم توجه نمود. ابزارهای اندازه گیری بر مبنای 20 درجه ی سانتی گراد تنظیم شده اند به منظور پرهیز از اشتباهات ناشی از انبساط طول، کنترل اندازه های یک جسم مخصوصا اگر جسم دارای اندازه های طولی بزرگ و تلرانس های کوچک باشد در همان درجه ی 20 سانتی گراد عملی می گردد.

معایب انبساط طولی لوله های آب و فاضلاب:

چنانچه قطعه ای امکان انبساط طول را نداشته باشد و یا مجبور به انقباض خود باشد ، تنش های داخلی موجب خواهند شد که قطعه یا تغییر شکل پیدا کند و یا دچار شکستگی شود.

در یک مکانیزم باید توجه کرد که به امکانات انبساط طول نیز باید توجه شود. به طور مثال مونتاژ یاتاقها، بستهای گره ای یا گیره های انبساطی برای لوله ها

مزایای انبساط طولی لوله های آب و فاضلاب:

از عواملی چون انبساط و انقباض معمولا در مورد اتصال دو یا چند قطعه که قرار است به صورت فشرده در هم قرار گیرد استفاده می کنند.

تخلیه چاه تضمینی شهریار-alborztasisat-ir

تخلیه چاه حرفه ای در شهریار

به طور مثال: انطباق آزاد دو قطعه (چرخ دنده، رینگ های اصطکاکی و…) ، جازدن فشاری یک قطعه یا حرارت دادن یک لوله که متحمل فشار زیاد داخلی می گردد، نگهداری اطمینان بخش چند جزقطعه یا ماتریش ابزار برشی

به محدود کننده های حرکتتوجه کنید. محدود کننده های حرکت ابزاری هستند که ارتباط در حال دوران محور یا میله و یک ماشین را تا مقدار معینی از حداکثر حرکت تضمین می کنند. معمولا این حرکت ضمن دوران محور ، همراه با جابجائی می باشد. محدود کننده ها از تخریب مکانیزم های انتقالی و دورانی یعنی درگیری چرخ دنده ها ، چرخ زنجیرها ، تسمه ها ، پولی ها … جلوگیری به عمل می آورند.

توجه: جز محرک با استفاده از سطح صاف که در طرفین سوراخ آن ایجاد شده است دوران می کند. به علاوه محدود کننده هابه صورت خشک کار کرده باید در مقابل روغنکاری محافظت شوند. در آخر این که متناسب با جهت سوار نمودن واشر های فنری می توان حداکثر میزان انتقالی حرکت را تنظیم نمود.

بنابر این نکات ذکر شده راهنمایی برای متخصصان تخلیه چاه و لوله بازکنی هستند. آن ها با توجه به گرما و سرمای هوا، اتصالات لوله های ساختمانی و وضع موجود اقدام به تخلیه چاه می کنند.

تخلیه چاه تضمینی شهریار-alborztasisat-ir

تخلیه چاه حرفه ای در شهریار

سایت تبلیغاتی : آرمیتیس

درباره armitis1_mosta

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

میخوای 10 درصد تخفیف بگیری؟
ایمیلت رو وارد کن تا 10 درصد تخفیف بگیری
Your Information will never be shared with any third party.