تخلیه چاه تضمینی شهریار

با سلام خدمت همراهان وب سایت البرز تاسیسات سلام

امر تخلیه چاه یکی از اساسی ترین ملزومات زندگی شهری و روستایی است. به خصوص در زندگی شهری از اهمیت بیشتری برخوردار است.

در اولین گام باید بدانیم که چاه پر شده است یا خیر؟ اگر لوله ها گرفته شده باشند، ما با مشکل پرشدن چاه مواجه نخواهیم بود. بنابر این در ابتدا باید علایم مربوطه را در نظر بگیریم.

چگونه تشخیص بدهیم که چاه پرشده یا خیر؟ به بیانی دیگر علایم پرشدن چاه کدامند؟ برای تشخیص این که ما به تخلیه چاه نیاز داریم یا خیر باید بدانید که اگر با علایمی همچون رطوبت فرشی که روی دهانه چاه قرار دارد، بوی بد کف شوی، پس زدن آب، وجود حشرات موذی در مجاورت دهانه چاه و… مواجه شدید، لازم است تا تخلیه چاه انجام پذیرد.

  تخلیه چاه تضمینی شهریار-alborztasisat-ir

تخلیه چاه تضمینی شهریار

روش های تخلیه چاه جدید کدامند؟ تخلیه چاه مکانیزه یا ماشینی جزو روش های جدیدی هستند که توسط اغلب شرکت های تخلیه چاه انجام می شود. در این روش دخالت انسانی به کمترین مقدار می رسد و از تانکری استفاده می شود که چند هزار لیتر از مواد چاه را در داخل خود جای می دهد.

تخلیه چاه با پمپ مکنده چگونه انجام می شود؟ همان طور که از نام تخلیه چاه پیداست از پمپی استفاده می شود که مواد داخل چاه را می مکد و به سمت خود جذب می کند .

تخلیه چاه تضمینی شهریار-alborztasisat-ir

تخلیه چاه تضمینی شهریار

پمپ دنده ای چیست؟ این پمپ ها دارای دنده هایی هستند که فاضلاب را به سمت خود می کشند. جالب است که بدانید این پمپ ها برای پمپاژ سوخت، روغن، روانکارها، رزین ، حلال ها، پلیمر ها، پمپاژ آسفالت، پلی اورتان  و… به کار می روند.

پمپ های دنده ای دارای دو نوع داخلی و خارجی هستند. که از میان این دو پمپ دنده ای خاجی دارای سرعت بالاتری در تخلیه چاه برخوردار است.

پمپ های لجن کش چگونه کار می کنند؟ در این روش لجن ها و کار تخلیه چاه به صورتی انجام می شود که تا زمان زیادی بعد از این کار، نیازی به تخلیه چاه نخواهد بود.

لایروبی چاه چیست؟ لایروبی چاه یعنی از بین بردن رسوبات چسبیده شده به دیوار و کف چاه .

تخلیه چاه تضمینی شهریار-alborztasisat-ir

تخلیه چاه تضمینی شهریار

لایروبی چاه چگونه انجام می شود؟ بعد از تخلیه چاه باید لایروبی چاه انجام شود. در عملیات لایروبی چاه فرد متخصص تخلیه چاه ، وارد چاه می شود و با استفاده از ابزار آلات مربوطه عملیات لایروبی را انجام می دهند.

نازل چاه چیست؟ برای لایروبی چاه نیازمند نازل هستیم.

انواع نازل ها کدامند؟ نازل تخم مرغی، نازل بمبی، نازل قایقی، نازل سه وجهی جلوبر، نازل چرخشی، نازل بولدوزر، نازل پروپلر، نازل ویبره  و …

کدام نازل برای تخلیه چاه مناسب است؟ اینکه متخصص تخلیه چاه و لایروب چاه از کدام نازل استفاده کند، به تجربه و امکانات او بستگی دارد. خوب است بدانید که هرکدام از نازل ها کارکرد خاص خود را دارند. از بین نازل های یاد شده نازل بولدوزر قوی ترین نازلی است که می توان از آن استفاده کرد. نازل بولدوزر قادر است تا تمام شن ها و قلوه سنگ ها را هم جابه جا کند.

تخلیه چاه تضمینی شهریار

سایت تبلیغاتی : آرمیتیس

درباره armitis1_mosta

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

میخوای 10 درصد تخفیف بگیری؟
ایمیلت رو وارد کن تا 10 درصد تخفیف بگیری
Your Information will never be shared with any third party.