بازکردن لوله در خانه

همراهان وب سایت البرز تاسیسات سلام. یکی از سوالاتی که بسیاری از افراد از ما می پرسند، چگونگی بازکردن لوله در خانه و توسط ساکنین خانه می باشد.

در این قسمت مراحل باز کردن لوله برایتان ذکر شده است. برای کسب موفقیت بیشتر تمامی نکات ذکر شده را مرحله به مرحله اجرا کنید.

مرحله ی اول:  برای بازکردن لوله در خانه از سرازیر شدن دستشویی جلوگیری نمائید. اگر با اولین فلاش تانک زدن، بخوبی عمل نکرد مجدد از فلاش تانک استفاده نکنید. چرا که سبب می شود تا آب اکثریت در کاسه آبخانه جمع شود. در عوض، درب فلاش تانک را گذاشته و فلپر دستشویی را ببندید. بستن فلپر سبب خواهد شد تا آب بیشتری وارد کاسه دست به آب نشود.
مرحله ی دوم: بعلت اینکه در اثناء تخلیه چاه یا لوله بازکنی مواد درون دست به آب به خارج می پاشد، دقت کنید که اطراف را با روزنامه یا وسیله پسندیده دیگری بپوشانید. همچنین شما باید فن تهویه را صریح کرده یا پنجره را برای خارج رفتن بوی بد را باز کنید.

  بازکردن لوله در خانه-alborztasisat-ir

مرحله ی سوم: رسیدگی کنید برای بازکردن لوله در خانه آیا بدون وسیله می شود عامل انسداد را از بین برد یا خیر؟ اگر شما خویش می توانید عامل گرفتگی چاه یا لوله را نگریستن نمائید و به وسیله ای احتیاج نیست، این پیشه را انجام دهید.
مرحله ی چهارم: از یک لوله بازکن با کیفیت استفاده کنید. این مهم است که شما از یک لوله بازکن دستی پلاستیکی سنگین و به شکل توپی یا بطوری که بصورت لب به لب قرار بگیرد کاربرد نمایید. هرگز از یک لوله بازکن ارزان قیمت فنجانی شکل برای این پیشه کاربرد نکنید.
مرحله ی پنجم: لوله بازکن دستی را برای بازکردن لوله در خانه به تو کاسه دست به آب وارد نمائید.
اطمینان حاصل کنید که لوله بازکن همه حفره دست به آب را پوشانده باشد. وانگهی زیاد مهم است که لوله بازکن در آب غوطه ور باشد و گوشه ها کناره ها آن هوا نباشد! اگر آبی گوشه ها کناره ها آن نیست حتما چندی آب به کاسه دستشویی بریزید. پس متعلق به نخست به آرامی لوله بازکن را رو به پائین تنگنا دهید تا هوای آن گرفته شود. سپس بصورت سریع آن را بالا بکشید. این کار را لغایت ۱۵ یا ۲۰ بار بطور مداوم انجام دهید. بردبار باشید چون ممکن است جسم سختی در تو چاه یا لوله مانع کرده باشد.

بازکردن لوله در خانه-alborztasisat-ir

مرحله ی ششم: فلاش تانک را بزنید تا در روش بازکردن لوله در خانه لغایت اگر چیزی مانده است از بین برود.
اگر عملیات لوله بازکنی را اتمام دادید و هنوز سخت رفع نشده، بعد از چند بار دوباره در کاسه مقداری آب وارد کنید که این شغل می تواند به کمک فلاش تانک انجام شود.

خوانندگان گرامی، در صورتی که موفق به کسب موفقیت در بازکردن لوله در خانه نشدید، حتما با ما تماس حاصل فرمایید.

برخی مواقع هم لازم است تا از پمپ دنده ای داخلی استفاده شود. نحوه عملکرد مکنده دنده ای داخلی طوری است که سیال با وارد شدن به مکنده با حرکت چرخ دنده به سمت خروجی مکنده می شود مکنده دنده ای در عین اکنون که برای مکنده کردن سیالات رقیق مانند حلال ها، روغن ها ، فاضلاب، آب و فاضلاب تهی سازی چاه و… کاربرد می شود، برای سیالات غلیظی چون آسفالت و چسب نیز کاربرد دارد. محدوده ویسکوزیته عملکرد پمپ دنده ای داخلی از ۱cPs تا ۱۰۰۰۰۰۰cPs می باشد. علاوه بر محدوده وسیع ویسکوزیته در محدوده وسیع دمایی نیز خوب عمل می کند.

سایت تبلیغاتی : آرمیتیس

درباره armitis1_mosta

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

میخوای 10 درصد تخفیف بگیری؟
ایمیلت رو وارد کن تا 10 درصد تخفیف بگیری
Your Information will never be shared with any third party.